All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  شرایط استفاده

  پیشگفتار :

  ضمن تشکر از حسن انتخاب شما فروشگاه اینترنتی سی تلکام تمام سعی و تلاش خود را در جهت بالا بردن رضایت مشتریان عزیز وبهبود و هدفمندی فروش و خدمات پس از آن به کار میگیرد امیدوارم با همکاری شما عزیزان و رعایت تمام قوانین و ضوابط در جهت رسیدن بالاترین سطح رضایتمندی گام برداریم.

  قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی سی تلکام

  کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت سی تلکام را دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سیتلکام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سیتلکام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است

  عضویت در سایت فروشگاهی سی تلکام به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است.


  مفاد توافق نامه:
  بند 1
  کاربران مهمان برای عضویت در سایت سی تلکام باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. برای عضویت ابتدا آدرس پست الکترونیک خود را وارد نموده و سپس بر روی فیلد ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی و تاریخ تولد خود،جنسیت، کارت ملی فرآیند عضویت را کامل نمایید.
  • تبصره ۱:کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کرد، می تواند جهت اخذ کلمه عبور جدید، از طریق فراموشی رمز عبور اقدام نماید.

  تبصره 2:کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به طور صحیح وارد نماید. مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات درخواستی بر عهده کاربر خواهد بود.

  بند 2
  فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد.
  • بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی سی تلکام
  • پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین توسط خریدار
  • ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، و ... به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه وارد شده کاربر
  • ارسال کالا توسط شرکت سی تلکام توسط پست

  • تبصره 1:چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی وآپلود عکس کارت ملی اشتباه … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت سی تلکام حق دارد سفارش را باطل کند.
  • تبصره 2: هزینه پست برعهده خریدار خواهد بود.

  بند 3:
  کلیه کالاهای فروشگاه آنلاین سی تلکام دارای مجوز رسمی است. استفاده از نام سی تلکام برای فروش این کالاها در سایر سایت ها و فضاهای مجازی دارای پیگرد قانونی می باشد.

  بند 4:
  سیتلکام اطلاعات زیر را به منظور آگاهی بیشتر کاربران درباره کالاهای موردنظرشان در اختیار آنان قرار می دهد:
  • مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا
  • تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است
  • مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

  بند 5:
  اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیریت سیتلکام به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

  بند 6:
  کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین سی تلکام را از دست می دهد.